Apartmán Malá Morávka

Jeseníky


Vítáme Vás zde na webu specifického apartmánu S NETOXICKÝM  INTERIÉREM, který je v tomto ohledu  navržený tak, aby vyhovoval náročnému člověku. 

Znáte zážitek oddychu bez  komerčních závanů aviváží, konvenčních prášků na praní a dřevotřískových skříní? Ne? 

Apartmán vybavený s citem pro netoxické příslušenství. U vybavení se kladl vysoký nárok na materiály.  Je vhodný pro lidi, kteří hledají čistý interiér,  kde se uklízí pomocí přírodních prostředků a to mýdla, alkoholu, octu, sody, perkarbonátu.  Ložní prádlo z bavlny a veškeré potahy jsou vyprány při vysokých teplotách v pravém mýdle. Vhodná údržba prospívá všem alergiků, astmatikům a osobám s imunitními poruchami.  A to nejen jim, v dnešní  době plném reklamy na parfémy, je pobyt mimo komerci opravdu léčivý. V apartmánu jsou zakázany jakákoliv zvířata, je přísně zakázáno kouření, a používání chemických parfémů a vůní na oblečení i na těle.

K používání ložního prádla a nočního prádla k tomuto  účelu slouží buď své vlastní noční prádlo vyprané v netoxickém prostředku a nebo....... přichystaná možnost použití nového netoxicky vypraného klasického bílého trička, bílých krátkých kalhot na spaní a nebo dámské bílé noční košile, vše z bavlny. Tyto si již odvážíte sebou domů, nevrací se. Foto zde.


V ložnici se pohodlně vyspí 2 dospělí na velké posteli. Plus 1 nebo 2 děti na rozkládací  pohovce s pohodlnou průžinovou matrací.

Kuchyně je plně vybavená. K příslušenství patří mycí netoxický přípravek.

Koupelna se sprchovým koutem s hlubokou vaničkou, wc a případná možnost vyprání v pračce za bezpečnostních netoxických opatření.  K dispozici fén. Mýdla, šampony a toaletní potřeby jsou ve výbavě pobytu, samozřejmě schválené non toxic.    

TV a WIFI.© 2020 Lenka & Hynek. Všechna práva na překrásný den vyhrazena
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!