Vyrábějte si vlastní domácí mýdlo

Neváhejte mne kontaktovat pro pomoc o rady jak na vlastní výrobu mýdla na praní i na mytí. 


Spojte se se mnou pomocí hovoru nebo videohovoru.


Každý člověk si jednoduchým způsobem může doma uvařit mýdel právě tolik, kolik potřebuje pro svou průběžnou potřebu po celý rok. 

Filosofio o výrobě mýdla ...........     uvařit mýdlo na praní a mytí patřilo v nedávných dobách k běžným domácím pracem našich babiček a dědečků. Na recepty se jenom zapomělo nebo nepředaly se dalším generacím, protože modení doba převálcovala původní zvyklosti. A to je škoda.

Náročnost výroby zvládnete, rovná se příměrou stejně jako uvařit dobrý guláš.  

S touto činností seznamuji a pomohu Vám mýdlo uvařit podle receptu. To vše si pak můžete vyzkoušet v klidu doma ve svém klidném domácím prostředí.

Co je lepší než terapie?   ... Očistit své tělo od chemie.

Domácí mýdla. Přirozenost, přírodnost, praktičnost a elegance.  Domácí mýdlo je řešení pro zdravou a hebkou pokožku bez nutnosti použití dalšího krému na ruce.  K čerstvému olejovému mýdlu patří filozofie čistého, chemií nezasaženého mýdla z dobového receptu, které vyplynulo z vyprávění rodinných tradic a historie života na venkově. Inspirace je natolik výjimečná, že tvořením souvztažných myšlenek nad výrobou vznikl malý zázrak, který předčil očekávání. Čisté, čerstvé mýdlo z pravého 100% natur oleje.


Mýdlo s mexickou a africkou bylinou.  
Letní mýdlo Good Summer zabalené v krabičce a převázané mašličkou.

Mýdlo s amazonskou bylinou se hodí na cesty. Zůstane skvělý pocit na pokožce po mytí tímto mýdlem.


Růžové mýdlo s cizokrajnou bylinou a kurkumou. Velmi povedené mýdlo. Bylo vyrobeno na nemocnou kůži na rukou pro moji maminku. 

ZÁKLADNÍ  MÝDLO NA PRANÍ
ZÁKLADNÍ MÝDLO NA PRANÍ

Mýdlo na praní - kokosové. Věrně slouží několik let při netoxickém praní. Rozpuštěné hoblinky perfektně umyjí koupelnu, kuchyňské skříňky, dlažbu i nerezový dřez. 

© 2020 Lenka & Hynek. Všechna práva na překrásný den vyhrazena
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!