Moje záliba ve výrobě čistého přírodního mýdla

Co je lepší než terapie? 

Očistit své tělo od chemie.

Domácí mýdla. Přirozenost, přírodnost, praktičnost a elegance.  Domácí mýdlo je řešení pro hebkou a zdravou pokožku bez nutnosti použití dalšího krému na ruce.  K čerstvému olejovému mýdlu patří filozofie čistého, chemií nezasaženého mýdla z dobového receptu, kdy historie tradičního života na venkově plynula z vyprávění mého tatínka. Inspirace je natolik výjimečná, že stvořením souvztažných myšlenek nad výrobou vznikl malý zázrak, který předčil očekávání. Čisté, čerstvé mýdlo z pravého 100% natur oleje.


Úžasné mýdlo s mexickou a africkou bylinou. První mýdlo a hned se zalíbilo.
Letní mýdlo Good Summer zabalené v krabičce a převázané mašličkou.

Mýdlo s amazonskou bylinou se hodí na cesty. Vzali jsme je sebou na dovolenou a nepoužívali chemické mýdlo na hotelu. Skvělý pocit umýt se tímto mýdlem.


Kakaové mýdlo. Voní čistě po kakaovém máslu. S přidanou bylinkou. Krásně růžové mýdlo s cizokrajnou bylinou a kurkumou. Velmi povedené mýdlo. Bylo vyrobeno na nemocnou kůži na rukou pro moji maminku.

Tady je kokosové mýdlo na praní. Věrně slouží několik let při netoxickém praní. Také hoblinky z toho mýdla perfektně umyjí koupelnu, kuchyňské skříňky, dlažbu i nerezový dřez. 

© 2020 Lenka & Hynek. Všechna práva na překrásný den vyhrazena
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!