Vyrábějte si vlastní domácí mýdlo


Čisté, čerstvé mýdlo z pravého 100% natur oleje. 

Neváhejte mne kontaktovat pro pomoc o rady jak na vlastní výrobu mýdla na praní i na mytí. 


Spojte se se mnou pomocí hovoru nebo videohovoru.


Každý člověk si jednoduchým způsobem může doma uvařit mýdel právě tolik, kolik potřebuje pro svou průběžnou potřebu po celý rok. 

Filozofie o výrobě mýdla:  Uvařit mýdlo na praní a mytí patřilo v nedávných dobách k běžným domácím pracem našich babiček a dědečků. Na recepty se jenom zapomělo nebo se nepředaly dalším generacím, protože modení doba převálcovala původní zvyklosti. A to je škoda.

Náročnost výroby zvládnete, rovná se příměrou stejně jako uvařit dobrý guláš.  

S touto činností seznamuji a pomohu Vám mýdlo uvařit podle receptu. To vše si pak můžete vyzkoušet doma ve svém klidném domácím prostředí.

Co je lepší než terapie?   ... Očistit své tělo od chemie.

Čisté, čerstvé mýdlo z pravého 100% natur oleje. 

Domácí mýdla. Přirozenost, přírodnost, praktičnost a elegance.  Domácí mýdlo je řešení pro zdravou a hebkou pokožku bez nutnosti použití dalšího krému na ruce.  K čerstvému olejovému mýdlu patří filozofie čistého, chemií nezasaženého mýdla z dobového receptu, které vyplynulo z vyprávění rodinných tradic a historie života na venkově. Inspirace je natolik výjimečná, že tvořením souvztažných myšlenek nad výrobou vznikl malý zázrak, který předčil očekávání. Čisté, čerstvé mýdlo z pravého 100% natur oleje.


Mýdlo s mexickou a africkou bylinou.  
Letní mýdlo Good Summer zabalené v krabičce a převázané mašličkou.

Mýdlo s amazonskou bylinou se hodí na cesty. Zůstane skvělý pocit na pokožce po mytí tímto mýdlem.


Růžové mýdlo s cizokrajnou bylinou a kurkumou. Velmi povedené mýdlo. Bylo vyrobeno na nemocnou kůži na rukou pro moji maminku. 

ZÁKLADNÍ  MÝDLO NA PRANÍ
ZÁKLADNÍ MÝDLO NA PRANÍ

Mýdlo na praní - kokosové. Věrně slouží několik let při netoxickém praní. Rozpuštěné hoblinky perfektně umyjí koupelnu, kuchyňské skříňky, dlažbu i nerezový dřez. 

© 2020 Lenka & Hynek. Všechna práva na překrásný den vyhrazena
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!